Dzień Babci i Dziadka u Jagódek i Stokrotek

Babcia i dziadek to osoby bardzo potrzebne w życiu każdego młodego człowieka. Chociażby po to, aby dzielić się swoją życiową mądrością i doświadczeniem. Aby wspierać swoje wnuki w dążeniu do zamierzonych celów oraz być dla nich drogowskazem.

W dniu 22.01.2020 r. grupy “Jagódki” i “Stokrotki” obchodziły dzień Babci i Dziadka. Było nam ogromnie miło gościć dziadków i babcie pociech na małym przedstawieniu. Dzieci pięknie zaprezentowały wiersze i z radością zatańczyły do przygotowanych piosenek. Na koniec uroczystym “Sto lat” zwieńczyły swoje występy. Starania dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Każdy gość otrzymał specjalny upominek, przygotowany na tą okazję przez wnuka. Następnie dzieci z opiekunkami i dziadkami tańczyły i śpiewały w rytm muzyki, a atmosferę umiliła piękna sceneria sali. Na koniec odbył się poczęstunek, gdzie babcie i dziadkowie ze swoimi pociechami mogli zjeść ciasto i w miłej atmosferze napić się kawy.

Bardzo dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom oraz rodzicom, za poświęcony czas, miłe słowa i uśmiechy. Obchodząc wasze święto chcielibyśmy życzyć Wam dużo zdrowia, pomyślności i radości z obserwowania jak Wasze wnuki rosną i rozwijają się. Zachęcamy wszystkich, aby nie szczędzili czasu na wychowanie naszego młodego pokolenia. Niech Wasze doświadczenie i pogoda ducha pozytywnie wpływają na otaczających Was ludzi.