Jadłospis

 

JADŁOSPIS

Zupa mleczna Śniadanie I danie II danie Podwieczorek
Poniedziałek

08-04-2024

 

– płatki owsiane na mleku – pieczywo pszenno -razowe z masłem

-krakowska sucha

– rzodkiewka

– herbata z cytryną

– zupa pomidorowa – łazanki z kapustą mieszaną i mięsem

– kompot wiśnia

– kisiel wiśniowy

– ciastko krakers

Alergeny 1,3,7 1,7,9 1,3,7 1,3,5,6,7,8,11
Wtorek

09-04-2024

– sucharek na mleku  

– pieczywo mieszane z masłem

– pasta z kiełbasy

– pomidor

– kawa inka

– zupa fasolowa      – pierogi z owocami

– kompot jabłkowy

– melon

– ciastko holenderskie z czekoladą

Alergeny 1,3,7 1,3,7 1,7,9 1,3,7 1,3,5,6,7,8,11
Środa

10-04-2024

– płatki muszelki na mleku -pieczywo razowo- pszenne z masłem

– powidła śliwkowe

– herbata z cytryną

 

– rosół z zieleniną  

– filet drobiowy panierowany

– ziemniaki z koprem

– surówka Colesław

– kompot śliwka

– galaretka z owocami

– wafel UFO

Alergeny 1,3,7 1,3,7 1,9 1,3,7 1,3,7
 

       

       Czwartek

11-04-2024

 

 

 

– kaszka wielozbożowa

 

 

 

– pieczywo wieloziarniste  z masłem

– pasztet domowy

– papryka czerwona

– kawa inka

 

 

– zupa kalafiorowa  

 

– spaghetti z sosem bolońskim

– ogórek zielony w słupki

– kompot truskawka

 

 

 

 

– mufinki

– sok 100%

Alergeny 1,3,7 1,3,7 1,9 1,3,7 1,3,7
 

Piątek

12-04-2024

 

 

– zupa budyniowa

 

– pieczywo mieszane z masłem

– serek swojski

– ogórek zielony

– herbata z cytryną

 

– krem z zielonych warzyw  

 

– medaliony jajeczne

-ziemniaki z koprem

– sałata lodowa w sosie wenegret

– kompot czarna porzeczka

 

 

 

– banan

  1,3,7 1,3,7 1,7,9 1,3,7
Zupa mleczna Śniadanie I danie II danie Podwieczorek
Poniedziałek

01-04-2024

Śmingus dyngus

 

 

Alergeny
Wtorek

02-04-2024

– zupa budyniowa  

– pieczywo mieszane z masłem

– dżem truskawkowy

– kawa inka

– zupa pomidorowa  

– jajko gotowane w sosie koperkowym

-ziemniaki purre

– fasolka szparagowa

– kompot truskawka

-sok Kubuś

– ciastko Oreo

 

Alergeny 1,3,7 1,3,7 1,7,9 1,3,7 1,3,7
Środa

03-04-2024

– kaszka manna na mleku -pieczywo razowo- pszenne z masłem

– pieczeń rzymska

– pomidor

– herbata z cytryną

 

– zupa z groszku zielonego  

– gulasz myśliwski

– kasza pęczak

– ogórek kiszony w słupki

– kompot wiśnia

– ciasto „Królika”

– lemoniada jabłkowa

 

Alergeny 1,3,7 1,3,7 1,7,9 1,3 1,3
 

       

       Czwartek

04-04-2024

 

 

 

– kleik bananowy

 

 

 

 

– pieczywo wieloziarniste  z masłem

– parówka na gorąco

– herbata z cytryną

 

 

– żurek na wędzonce

 

 

 

– makaron z twarogiem

– surówka z marchwi

– kompot śliwka

 

 

 

 

– bułka mleczna z masłem

– herbata

Alergeny 1,3,7 1,3,7 1,9 1,3,7 1,3,7
 

Piątek

05-04-2024

 

 

– zupa mleczna z makaronem

 

– pieczywo mieszane z masłem

– pasta z jaj

– rzodkiewka

– herbata z cytryną

 

– zupa koperkowa  

 

– kotlet z Dorsza

– ziemniaki z koprem

– mizeria

– kompot czarna porzeczka

 

 

 

– jabłko

 

  1,3,7 1,3,7 1,7,9 1,3,4,7

Śniadanie godz. 8:30
I danie (zupa) godz. 14:00
II danie godz. 11:30
Podwieczorek godz. 15:30

 

 

Woda mineralna jest dostępna dla dzieci przez cały dzień.
Zupy mleczne – codziennie dla najmłodszej grupy żłobkowej (od 5m. do 1.5 r.ż.)
* dla dzieci starszych i przedszkolnych: poniedziałki, środy, piątki + kanapki
I Danie (zupy) lub inne potrawy twarde, dla najmłodszej grupy żłobkowej – miksujemy.
Wyszczególnione alergeny zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE)

 

 

ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) NR 1169/2011
z dnia 25 października 2011 r.
Załącznik II
SUBSTANCJE LUB PRODUKTY POWODUJĄCE ALERGIE LUB REAKCJE NIETOLERANCJI

1. Zboża zawierające gluten, tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut lub ich odmiany hybrydowe, a także produkty pochodne, z wyjątkiem:
a) syropów glukozowych na bazie pszenicy zawierających dekstrozę ( 1 );
b) maltodekstryn na bazie pszenicy ( 1 );
c) syropów glukozowych na bazie jęczmienia;
d) zbóż wykorzystywanych do produkcji destylatów alkoholowych, w tym alkoholu etylowego pochodzenia rolniczego;
2. Skorupiaki i produkty pochodne;
3. Jaja i produkty pochodne;
4. Ryby i produkty pochodne, z wyjątkiem:
a) żelatyny rybnej stosowanej jako nośnik preparatów zawierających witaminy lub karotenoidy;
b) żelatyny rybnej lub karuku stosowanych jako środki klarujące do piwa i wina;
5. Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne;
6. Soja i produkty pochodne, z wyjątkiem:
a) całkowicie rafinowanego oleju i tłuszczu sojowego (1);
b) mieszaniny naturalnych tokoferoli (E306), naturalnego D-alfa-tokoferolu, naturalnego octanu D-alfa-tokoferolu, naturalnego bursztynianu D-alfa-tokoferolu pochodzenia sojowego;
c) fitosteroli i estrów fitosteroli otrzymanych z olejów roślinnych pochodzenia sojowego;
d) estru stanolu roślinnego produkowanego ze steroli olejów roślinnych pochodzenia sojowego;
7. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą), z wyjątkiem:
a) serwatki wykorzystywanej do produkcji destylatów alkoholowych, w tym alkoholu etylowego pochodzenia rolniczego,
b) laktitolu;
8. Orzechy, tj. migdały (Amygdalus communis L.), orzechy laskowe (Corylus avellana), orzechy włoskie (Juglans regia), orzechy nerkowca (Anacardium occidentale), orzeszki pekan (Carya illinoinensis (Wangenh.) K. Koch), orzechy brazylijskie (Bertholletia excelsa), pistacje/orzechy pistacjowe (Pistacia vera), orzechy makadamia lub orzechy Queensland (Macadamia ternifolia), a także produkty pochodne z wyjątkiem orzechów wykorzystywanych do produkcji destylatów alkoholowych, w tym alkoholu etylowego pochodzenia rolniczego;
9. Seler i produkty pochodne;
10. Gorczyca i produkty pochodne;
11. Nasiona sezamu i produkty pochodne;
12. Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg/kg lub 10 mg/litr w przeliczeniu na całkowitą zawartość SO 2 dla produktów w postaci gotowej bezpośrednio do spożycia lub w postaci przygotowanej do spożycia zgodnie z instrukcjami wytwórców;
13. Łubin i produkty pochodne;
14. Mięczaki i produkty pochodne.